Meeste kursus

MEES, KAS SA TAHAD OLLA SEKSUAALSES TIPPVORMIS?


User Avatar

Meeste kursus

9 Hours
All levels
37 loengut
0 quizzes
688 students
Teadliku seksuaalsuse praktilisel e-kursusel räägime teemal, millest tavaliselt õhtusöögilauas ei räägita – meeste seksuaalsusest. Pärast kursuse läbimist oskad ise oma seksuaalsust tervendada ja tead, kuidas oma seksuaalenergiat juhtida.

Teadliku seksuaalsuse e-kursus

Kas sul on mõni neist mõtetest peast läbi käinud?

See praktiline e-kursus aitab sul neid ja paljusid teisi seksuaalprobleeme lahendada!

Kuidas Mait Lillemäe sind oma teadmistega aidata saab?

Aitan sind oma kogemuse abil, vältides tühje raamatutarkusi ja kuulujutte. Teemad ja tehnikad, millest kursusel juttu tuleb, olen kõik omal nahal läbi proovinud ja kinnitan, et need minu puhul töötavad.

Räägin ka asjadest, millest mina abi ei saanud, et sina ei peaks nende peale oma aega raiskama. Samas – kõik mehed on erinevad ja kui oled valmis katsetama ka neid asju, mis minu puhul ei töötanud, siis võid seda teha.

  • Kursuse üldosas saad teada, kuidas erinevad probleemid tekivad ja mida sa probleemide ennetamiseks ise ära teha saad.
  • Teises osas õpetan sulle tehnikaid, mis aitavad sul heas seksuaalses vormis püsida. 
  • Kolmandas osas õpetan harjutusi, mille abil saad oma seksuaalenergiat iseenda tervendamiseks kasutada.

Teadliku seksuaalsuse e-kursus

Praktiline

Kursuse materjalid on video või audio kujul ning kokku pandud nii, et sa saad õpitu kohe praktikas kasutusele võtta. Räägin sellest, mida olen ise järele proovinud ja katsetanud. Teoreetilist juttu on minimaalselt.

Turvaline ja anonüümne

Kuna seksiga seotud teemad on delikaatsed, on kursus anonüümne ja toimub suletud keskkonnas. Nii saad kursusel osaleda just siis, kui see sulle sobib.

Kogukonna toetus

Kursuse liikmetele on privaatne Facebooki grupp, millega sa võid, aga ei pea liituma. Kui otsustad meiega ühineda, saad osa võtta huvitavadest ja toetavatest aruteludest.

Sina ise oledki terapeut ja õpetaja

Teadlik seksuaalsus tähendab esmalt enese uurimist ja probleemi teadvustamist. Alles siis on võimalik juurpõhjusega midagi ette võtta. Sina ise hakkad endale terapeudiks.

Mõeldud meestele

Kuna ma olen mees, saan rääkida vaid enda kui mehe praktilisest kogemusest. Seega – kursus on läbi ja lõhki vaid meestele mõeldud.

Saadaval 24/7

Kursusel saab osaleda igal ajal, täpselt siis, kui sulle sobib. Materjalid on audio/videoformaadis ja kättesaadavad 24/7.

Tagasiside

Energiavahetus

E-kursus meestele
97
  • Praktiline teadliku seksuaalsuse e-kursus, mille abil õpid oma seksuaalsusega seotud probleeme avastama ja lahendama.
  • Rohkem kui 9 tundi videomaterjali
  • 37 video loengut
  • Praktilised nõuanded ja kogemuslood
  • Harjutused ja tehnikad
  • Privaatne ja turvaline keskkond
  • Sinule sobiv õppimise tempo - 24/7
Hind

NB!

Siin avaldatud info ja soovitused põhinevad üksnes nõustaja isiklikel kogemustel ega pruugi olla vastavuses teaduspõhise meditsiini teadmistega. Tegemist ei ole tervishoiuteenusega, vaid nõustaja isikliku kogemuse jagamisega. Nõustaja ei ole tervishoiutöötaja, ei oma meditsiinialast haridust ega saa hinnata seda, kas ja millist mõju avaldavad tema kogemustel põhinevad soovitused Teie organismile. Palun arvestage, et tervishoiuteenuse saamiseks, sealhulgas haiguse ja vigastuse ennetamiseks, diagnoosimiseks ja ravimiseks tuleb pöörduda arsti poole.

mait lillemäe

Mait Lillemäe

Olen mees, kahe tütre isa. Kui sa küsid, kuidas mul läheb, siis tänan küsimast, nüüd juba hästi. Olen olnud pikalt ettevõtja, ja kaua aega oli mu suurim eesmärk raha. Kasvule orienteeritud ühiskonnas peaks raha justkui õnnelikuks tegema, aga mina ei saa sellele alla kirjutada. Ühel hetkel muutus raha taga ajamine minu jaoks nii oluliseks, et pere ja tervis lagunesid. Oli selge, et midagi oli mu elus kardinaalselt valesti. Tervis oli kehv, aga tavameditsiin mind aidata ei osanud. 

Tehti terve ports uuringuid, kuid probleemi põhjus jäi leidmata ja ka tagajärge ei suudetud kontrolli alla saada. 

Uus poissmeheelu tundus alguses ahvatlev, kuid suhteliselt kiirelt sai selgeks, et tervisemuredega käisid kaasas ka probleemid voodis. Käisin meestearstide juures, aga abi ei saanud, mulle öeldi, et tegu on pigem psühholoogilise probleemiga.

Õnnekombel viis minu tee teadliku seksuaalsuse õpetusteni ja praktikateni, mis lahendasid minu probleemi. Ühtlasi enda tervenemisteekonnal õppisin ja uurisin teemat nii põhjalikult, et tekkis soov ja inspiratsioon neid õpetusi jagada. Käesolevad kursused meestele ja naistele ongi just need, mida ma ise oleks tahtnud kuulata kui oma probleemidega silmitsi seisin. Mulle tundub, et kui ma oleks saanud need teadmised 10 aastat tagasi, siis ma oleks saanud neid probleeme koguni vältida ja juba varem endale sobivale rajale astuda.

User Avatar

Mait

Minu nimi on Mait. Olen mees, kahe tütre isa. Kui sa küsid, kuidas mul läheb, siis tänan küsimast, nüüd juba hästi.

Olen olnud pikalt ettevõtja, ja kaua aega oli mu suurim eesmärk raha. Kasvule orienteeritud ühiskonnas peaks raha justkui õnnelikuks tegema, aga mina ei saa sellele alla kirjutada.

Ühel hetkel muutus raha taga ajamine minu jaoks nii oluliseks, et pere ja tervis lagunesid. Oli selge, et midagi oli mu elus kardinaalselt valesti.

Tervis oli kehv, aga tavameditsiin mind aidata ei osanud. Tehti terve ports uuringuid, kuid probleemi põhjus jäi leidmata ja ka tagajärge ei suudetud kontrolli alla saada. Kaal muudkui kukkus ja kukkus, toit sees ei püsinud.

Uus poissmeheelu tundus alguses ahvatlev, kuid suhteliselt kiirelt sai selgeks, et tervisemuredega käisid kaasas ka probleemid voodis. Käisin meestearstide juures, aga abi ei saanud. Öeldi, et tegemist on psühholoogilise probleemiga ja soovitati vastava spetsialisti poole pöörduda.

Schedule a Class

info@dotlifetrainer.com
+66 (123) 456-3455