Naiste kursus

AITA OMA MEHEL TERVENEDA JA VII TEIE ÜHINE VOODIELU TÄIESTI UUELE TASEMELE…


User Avatar

Naiste kursus

6 Hours
All levels
24 loengut
0 quizzes
1004 students

Kursuse läbinuna oskad oma meest tervenemisel aidata, toetada teda seksuaalprobleemide korral ja viia teie ühise seksuaalelu täiesti uuele tasemele.

Õpetan sind mehele erinevaid massaaže tegema ja räägin enda kui mehe seisukohast, mis meile meeldib ja mis kohe üldse mitte.

Mida sa „Teadliku seksuaalsuse“ kursusel teada saad ja kuidas see teie seksuaalelu paremaks muudab

Miks Mait Lillemäe selle kursuse kokku pani?

Mu elus on olnud periood, kus vaevlesin mitmete terviseprobleemide käes ning kõigele lisaks jäin voodis hätta. Sellele eelnes aeg, kus panin rõhku rohkem raha teenimisele kui enda eest hoolitsemisele, mille tulemusena kaotasin nii pere kui tervise.

Saamata abi arstidelt ja terapeutidelt, võtsin oma tervenemise enda kätte. Katsetasin läbi mitmed praktikad ning sain teada, mis toimib ja mis mitte.

Tänaseks on mu tervis palju paremas seisus, olen endaga hästi kontaktis ja naudin seksuaalelu, mille sarnast ei kogenud ma ka enne probleemide tekkimist.

Erinevate teraapiate katsetamine ja toimivate võtete leidmine võttis kaua aega. Selle kursuse panin kokku just selleks, et teised mehed oma aega ja raha samamoodi raiskama ei peaks. Räägin ära, mida ja kuidas teha, et taas terve olla ja täiel rinnal elu nautida. Samuti seda, mida sina saad oma mehe (seksuaal)tervise parandamiseks teha.

Praktiline

Kursuse materjalid on video või audio kujul ning kokku pandud nii, et sa saad õpitu kohe praktikas kasutusele võtta. Räägin sellest, mida olen ise järele proovinud ja katsetanud. Teoreetilist juttu on minimaalselt.

Turvaline ja anonüümne

Kuna seksiga seotud teemad on delikaatsed, on kursus anonüümne ja toimub suletud keskkonnas. Nii saad kursusel osaleda just siis, kui see sulle sobib.

Kogukonna toetus

Kursuse liikmetele on privaatne Facebooki grupp, millega sa võid, aga ei pea liituma. Kui otsustad meiega ühineda, saad osa võtta huvitavadest ja toetavatest aruteludest.

Sina ise oledki terapeut ja õpetaja

Teadlik seksuaalsus tähendab esmalt enese uurimist ja probleemi teadvustamist. Alles siis on võimalik juurpõhjusega midagi ette võtta. Sina ise hakkad endale terapeudiks.

Tagasiside

Energiavahetus

E-kursus naistele
48
  • Praktiline teadliku seksuaalsuse e-kursus, mille abil õpid oma seksuaalsusega seotud probleeme avastama ja lahendama.
  • Rohkem kui 6 tundi videomaterjali
  • 24 video loengut
  • Praktilised nõuanded ja kogemuslood
  • Harjutused ja tehnikad
  • Privaatne ja turvaline keskkond
  • Sinule sobiv õppimise tempo - 24/7
Hind

NB!

Siin avaldatud info ja soovitused põhinevad üksnes nõustaja isiklikel kogemustel ega pruugi olla vastavuses teaduspõhise meditsiini teadmistega. Tegemist ei ole tervishoiuteenusega, vaid nõustaja isikliku kogemuse jagamisega. Nõustaja ei ole tervishoiutöötaja, ei oma meditsiinialast haridust ega saa hinnata seda, kas ja millist mõju avaldavad tema kogemustel põhinevad soovitused Teie organismile. Palun arvestage, et tervishoiuteenuse saamiseks, sealhulgas haiguse ja vigastuse ennetamiseks, diagnoosimiseks ja ravimiseks tuleb pöörduda arsti poole.

mait lillemäe

Mait Lillemäe

Olen mees, kahe tütre isa. Kui sa küsid, kuidas mul läheb, siis tänan küsimast, nüüd juba hästi. Olen olnud pikalt ettevõtja, ja kaua aega oli mu suurim eesmärk raha. Kasvule orienteeritud ühiskonnas peaks raha justkui õnnelikuks tegema, aga mina ei saa sellele alla kirjutada. Ühel hetkel muutus raha taga ajamine minu jaoks nii oluliseks, et pere ja tervis lagunesid. Oli selge, et midagi oli mu elus kardinaalselt valesti. Tervis oli kehv, aga tavameditsiin mind aidata ei osanud. 

Tehti terve ports uuringuid, kuid probleemi põhjus jäi leidmata ja ka tagajärge ei suudetud kontrolli alla saada. 

Uus poissmeheelu tundus alguses ahvatlev, kuid suhteliselt kiirelt sai selgeks, et tervisemuredega käisid kaasas ka probleemid voodis. Käisin meestearstide juures, aga abi ei saanud, mulle öeldi, et tegu on pigem psühholoogilise probleemiga.

Õnnekombel viis minu tee teadliku seksuaalsuse õpetusteni ja praktikateni, mis lahendasid minu probleemi. Ühtlasi enda tervenemisteekonnal õppisin ja uurisin teemat nii põhjalikult, et tekkis soov ja inspiratsioon neid õpetusi jagada. Käesolevad kursused meestele ja naistele ongi just need, mida ma ise oleks tahtnud kuulata kui oma probleemidega silmitsi seisin. Mulle tundub, et kui ma oleks saanud need teadmised 10 aastat tagasi, siis ma oleks saanud neid probleeme koguni vältida ja juba varem endale sobivale rajale astuda.

User Avatar

Mait

Minu nimi on Mait. Olen mees, kahe tütre isa. Kui sa küsid, kuidas mul läheb, siis tänan küsimast, nüüd juba hästi.

Olen olnud pikalt ettevõtja, ja kaua aega oli mu suurim eesmärk raha. Kasvule orienteeritud ühiskonnas peaks raha justkui õnnelikuks tegema, aga mina ei saa sellele alla kirjutada.

Ühel hetkel muutus raha taga ajamine minu jaoks nii oluliseks, et pere ja tervis lagunesid. Oli selge, et midagi oli mu elus kardinaalselt valesti.

Tervis oli kehv, aga tavameditsiin mind aidata ei osanud. Tehti terve ports uuringuid, kuid probleemi põhjus jäi leidmata ja ka tagajärge ei suudetud kontrolli alla saada. Kaal muudkui kukkus ja kukkus, toit sees ei püsinud.

Uus poissmeheelu tundus alguses ahvatlev, kuid suhteliselt kiirelt sai selgeks, et tervisemuredega käisid kaasas ka probleemid voodis. Käisin meestearstide juures, aga abi ei saanud. Öeldi, et tegemist on psühholoogilise probleemiga ja soovitati vastava spetsialisti poole pöörduda.

Schedule a Class

info@dotlifetrainer.com
+66 (123) 456-3455