Teadliku seksuaalsuse e-kursus

Kas sul on mõni neist mõtetest peast läbi käinud?

01

Mida ma pean tegema, et voodis kauem vastu pidada?

02

Kuidas ma saaksin oma erektsiooni parandada?

03

Mida ma saan eesnäärmeprobleemide ennetamiseks teha?

04

Kuidas ma saan oma peenist ilma operatsioonita suurendada?

05

Kuidas vältida enneaegset seemnepurset?

06

Kuidas ilma seemnepursketa seksi nautida?

07

Kas ma saan kogeda mitut orgasmi ilma seemnepursketa?

08

Kuidas sooritusärevust vältida?

09

Kuidas seksuaalenergiat vaimseks arenguks kasutada?

See praktiline e-kursus aitab sul neid ja paljusid teisi seksuaalprobleeme lahendada!

Kuidas mina sind aidata saan?

Aitan sind oma kogemuse abil, vältides tühje raamatutarkusi ja kuulujutte. Teemad ja tehnikad, millest kursusel juttu tuleb, olen kõik omal nahal läbi proovinud ja kinnitan, et need minu puhul töötavad. 

Räägin ka asjadest, millest mina abi ei saanud, et sina ei peaks nende peale oma aega raiskama. Samas – kõik mehed on erinevad ja kui oled valmis katsetama ka neid asju, mis minu puhul ei töötanud, siis võid seda teha.

Kursuse üldosas saad teada, kuidas erinevad probleemid tekivad ja mida sa probleemide ennetamiseks ise ära teha saad. Teises osas õpetan sulle tehnikaid, mis aitavad sul heas seksuaalses vormis püsida. Kolmandas osas õpetan harjutusi, mille abil saad oma seksuaalenergiat iseenda tervendamiseks kasutada.

Teadliku seksuaalsuse e-kursus

Sina ise oledki terapeut ja õpetaja

Teadlik seksuaalsus tähendab esmalt enese uurimist ja probleemi teadvustamist. Alles siis on võimalik juurpõhjusega midagi ette võtta. Sina ise hakkad endale terapeudiks.

Mõeldud meestele

Kuna ma olen mees, saan rääkida vaid enda kui mehe praktilisest kogemusest. Seega – kursus on läbi ja lõhki vaid meestele mõeldud.

Saadaval 24/7

Kursusel saab osaleda igal ajal, täpselt siis, kui sulle sobib. Materjalid on audio/videoformaadis ja kättesaadavad 24/7.

Kes ma olen?

Mait Lillemäe

Tere! 

Minu nimi on Mait. Olen mees, kahe tütre isa. Kui sa küsid, kuidas mul läheb, siis tänan küsimast, nüüd juba hästi. 

Olen olnud pikalt ettevõtja, ja kaua aega oli mu suurim eesmärk raha. Kasvule orienteeritud ühiskonnas peaks raha justkui õnnelikuks tegema, aga mina ei saa sellele alla kirjutada.

Ühel hetkel muutus raha taga ajamine minu jaoks nii oluliseks, et pere ja tervis lagunesid. Oli selge, et midagi oli mu elus kardinaalselt valesti.

Tervis oli kehv, aga tavameditsiin mind aidata ei osanud. Tehti terve ports uuringuid, kuid probleemi põhjus jäi leidmata ja ka tagajärge ei suudetud kontrolli alla saada. Kaal muudkui kukkus ja kukkus, toit sees ei püsinud.

Uus poissmeheelu tundus alguses ahvatlev, kuid suhteliselt kiirelt sai selgeks, et tervisemuredega käisid kaasas ka probleemid voodis. Käisin meestearstide juures, aga abi ei saanud. Öeldi, et tegemist on psühholoogilise probleemiga ja soovitati vastava spetsialisti poole pöörduda.

Loe edasi

Liitu e kursusega juba täna!

Tagasiside

Kogemusel põhinevat kursust saadab hea elutarkus, et iseenda jaoks saab palju kasulikku just ise ära teha. Rahulolematut olukorda ei pea võtma muutmatu paratamatusena. Teemasid on palju ja ilmselt kõik teemad kõiki ei kõneta ja ei peagi. Aga kindlasti tasub mure korral vastava teema juures kuulata soovitusi ja proovida praktilisi harjutusi. Õnneks siin kursusel räägitaksegi praktikas rakendatavaid soovitusi sellest, mida ja kuidas võiks teha..”

Erkki

Oled juba meeste e-kursusega liitunud? Sel juhul logi sisse ja vajuta menüüst meeste kursus

E-kursus meestele

137 97

OSTA
Siin avaldatud info ja soovitused põhinevad üksnes nõustaja isiklikel kogemustel ega pruugi olla vastavuses teaduspõhise meditsiini teadmistega. Tegemist ei ole tervishoiuteenusega, vaid nõustaja isikliku kogemuse jagamisega. Nõustaja ei ole tervishoiutöötaja, ei oma meditsiinialast haridust ega saa hinnata seda, kas ja millist mõju avaldavad tema kogemustel põhinevad soovitused Teie organismile. Palun arvestage, et tervishoiuteenuse saamiseks, sealhulgas haiguse ja vigastuse ennetamiseks, diagnoosimiseks ja ravimiseks tuleb pöörduda arsti poole.