Minu lugu

Minu nimi on Mait. Olen mees, kahe tütre isa. Kui sa küsid, kuidas mul läheb, siis tänan küsimast, nüüd juba hästi. 

Olen olnud pikalt ettevõtja, ja kaua aega oli mu suurim eesmärk raha. Kasvule orienteeritud ühiskonnas peaks raha justkui õnnelikuks tegema, aga mina ei saa sellele alla kirjutada.

Mait Lillemäe

Ühel hetkel muutus raha taga ajamine minu jaoks nii oluliseks, et pere ja tervis lagunesid. Oli selge, et midagi oli mu elus kardinaalselt valesti.

Tervis oli kehv, aga tavameditsiin mind aidata ei osanud. Tehti terve ports uuringuid, kuid probleemi põhjus jäi leidmata ja ka tagajärge ei suudetud kontrolli alla saada. Kaal muudkui kukkus ja kukkus, toit sees ei püsinud.

Uus poissmeheelu tundus alguses ahvatlev, kuid suhteliselt kiirelt sai selgeks, et tervisemuredega käisid kaasas ka probleemid voodis. Käisin meestearstide juures, aga abi ei saanud. Öeldi, et tegemist on psühholoogilise probleemiga ja soovitati vastava spetsialisti poole pöörduda. Kahjuks ei osanud ka nemad mind aidata.

Hakkasin abi otsima kõikvõimalikelt kursustelt ja teraapiatest. Arvasin, et arst või terapeut teeb mu terveks, ma ei pea ise midagi tegema. Nii ma siis käisin ühe juurest teise juurde. Tihti juhutus nii, et üks terapeut soovitas ühte asja, teine aga risti vastupidist. 

Lõpuks otsustasin, et võtan vastutuse oma tervise eest enda kätte, sest mõistsin, et mitte keegi teine peale minu enda ei saa mind aidata. Ma võisin rohtu võtta, aga nii kui ma ravikuuri lõpetasin, oli probleem tagasi. Järelikult polnud tegemist mitte ravimi, vaid sümptomi leevendajaga. Minu jaoks oli oluline aga probleem lõplikult, juure pealt lahendada.

Täna saan öelda, et tunnen end oma kehas hästi. Olen vabanenud mitmest väga tõsiste kõrvaltoimetega ravimist ja tean, et peagi saabub aeg, kui olen ravimitest täiesti vaba.

Täpselt sama põhimõtte järgi – ainult mina ise saan oma probleemid lahendada – vaatan ka oma seksuaalsust. Enda peal tehtud katsetustest, avastustest ja probleemide lahendamisest ma sellel e-kursusel räägingi.

Ennast ise tervendades ja oma sisemaailma uurides lähtun põhimõttest, et 1 kg praktilist kogemust on väärt rohkem kui 100 kg teoreetilisi teadmisi. Sellepärast olen enda peal järele proovinud palju teooriaid ja saan öelda, mis minu peal toimis ja mis mitte. 

Kuna mul ei ole arstiharidust, ei saa ma haigusi diagnoosida ega ravimeid välja kirjutada. Küll aga saan sind aidata oma kogemuse jagamisega. Aga seda juhul, kui sa oled valmis oma elustiilis korrektuure tegema. 

Usun, et inimese seksuaalne tervis sõltub 99% tema üldisest tervislikust seisundist. Kui tervis lonkab, lonkab ka alumine korrus. Nii on looduse poolt ette nähtud (järglasi saavad vaid terved ja tugevad). Ja selle asemel, et ennast tablettide jm ergutitega voodikõlbulikuks teha, on vaja oma elustiil üle vaadata ja vajadusel muudatused sisse viia. Olen sulle selles toeks.

Kohtumiseni kursusel!