lingami massaaž
Pilt: Canva

Lingami massaaži eesmärgiks ei ole kiire naudingu saavutamine ja orgasmini jõudmine. Vaid midagi palju enamat ning sügavamat. Selline massaaž suurendab teie kui paari lähedust ja loob sügavama usalduse teineteise vahel.

Lingami massaaž pakub mehele sügavat lõõgastust. Tänapäeva ühiskonnas, kus mehelt eeldatakse pidevat sooritust ning eesmärkide poole liikumist, annab antud praktika võimaluse ka mehele sügavaks alistumiseks. Minnes usaldusse ja vastuvõtmisse, võib see tänapäeva mehele osutuda raskeks katsumuseks. Sest ta pole harjunud olema vastuvõtmises, hingama lõdvestunult, lahti laskma oma mõtetest ja lõdvestama lihased oma kehas.

Naine saab luua keskkonna, kus mees saab lihtsalt olla ja kogeda. Ilma eesmärgita ning ootusteta.

Samuti võib olla lingami massaaž sügavalt tervendavate omadustega. Tervendades vanadest traumadest, mis on talletunud kehamälusse.

Lingami massaaž on kogu keha hõlmav massaaž millega äratatakse keha tundlikkust. See hõlmab  lõõgastavat kogukeha massaaži. Ergogeensete piirkondade silitusi- nagu reite – ja käte siseküljed, kaela – ja näopiirkond. Samuti lingamit, munandeid ja munandikotte ning nende vahelist ala.

Kuidas teha lingami massaaži?

  • Loo meeleolu – Mõnusa lõdvestunud meeleolu loomiseks peab olema küllaldaselt aega. Mahe valgus (nt küünlad), vajadusel muusika või vaikus. Leidke võimalus enda ja partneri lõdvestuseks, kas siis käies  soojas vannis või saunas. See aeg on mõeldud vaid teile kahele. Võite kasutada aroomiõlisi meeleolu loomiseks. Jätke selleks hetkeks argimured kõrvale ja tulge hetkesse ning kogemisse. Ärritav valgus, kiirustamine võib mehel raskendada erektsiooni tekkimist. Kunstlikult tekitatud olukordades on palju raskem erektsiooni hoida ja luua. Ka mul endal tuli see välja ühel koolitusel, kus pidi massaaži tegema üksteisele. Järgmine kord tekitasime sobiva meeleolu nii, et rentisime metsamaja, kus sai päev otsa lõõgastuda, teha sauna ja lihtsalt koos olla. Alles õhtul sai massaaži harjutada ning see oli hoopis sügavam ja andis mulle enesekindlust juurde. Erektsioon oli kauakestev ja tugev. Seega massaaži alus on õige meeleolu ja lõõgastunud olek.
lingami massaaž
Pilt: Canva
  • Alusta silituste ja keha massaažiga – Keha silitamine armsama poolt aitab lõdvestuda ja saada kontakti iseendaga nii, et igapäeva mõtted ei segaks. Aitab tulla peast ära tunnetusse. Alusta õrnade silitustega, et keha saaks harjuda puudutusega. Lõõgastavalt mõjuvad laiapinnalised pikad silitused.  Kui oled keha üles soojendanud alusta massaažiga. Tee mehele massaaži, puudutades tema alakõhtu, reisi, reie sisekülgi, rinnanibusid. Samuti selja, tuharate ning käte masseerimine mõjub lõõgastavalt ning erootiliselt. Massaažiks võid kasutada ökoloogiliselt puhast kookosõli, seesamõli, mandliõli jms. Hea on kui saad õli soojendada veevannis, siis tundub massaaž sensuaalsem. Kasuta sujuvaid, aeglaseid ja õrnu liigutusi. Õpi tundma oma partneri erogeenseid tsoone ja keskendu nendele. Ära veel peenist ja munandeid puuduta. Ole mänguline! Miks mitte kasutada sulgi,nahka, erinevaid tekstuure ja külma-kuuma. Lase mehel kogeda kõiki meeldivaid aistinguid.
  • Seejärel liigu intiimpiirkonna juurde – Alusta munanditest ning võta aega selle piirkonna võimalikult õrnaks massaažiks, samal ajal väldi peenise puudutamist. Et tunne oleks meeldiv, kasuta palju õli. Kui tunned, et aeg on õige, liigu peenise juurde ja alusta ka selle masseerimist. NB! Ära alusta kohe rütmiliste liigutustega. Paita, hellita ja mängi õrnalt peenisega, aeg-ajalt silita ka keha. Tee liigutusi pigem aeglaselt kui kiirelt. Kokku võib selline massaaž kesta lausa paar tundi.
lingami massaaž
Kasuta lingami massaaži tegemisel erinevaid õlisid, nt kookosõli. Pilt: Canva
  • Eesnäärmemassaaž –Kui oled oma partnerilt saanud nõusoleku, siis tee ka eesnäärmemassaaži. Selle kohta on pikemalt juttu siin. Mehe eesnääre on väga tundlik ja selle masseerimine suurendab orgasmide võimsust ja sügavust ning on tema tervisele hea. Alusta sellest, et kasutad libestit või õli ja mängid oma sõrmedega õrnalt anuse ümber. Kui mees on valmis, siis sisene sõrme või sõrmedega anusesse. Alguses lihtsalt hoia vaikselt sõrmi, et mees saaks tunnetada ja kohaneda. Anuses on tugevad lihased, mis võivad olla alguses pingul. Anna kehale aega lõdvestumiseks. Kui tunned, et anus hakkab lõdvestuma, liiguta sõrmi õrnalt edasi tagasi. Eesnäärme leidmiseks suuna sõrmeots keha esiosa suunas. Kui oled selle leidnud, võid piirkonna stimuleerimiseks kasutada õrna survet. Kui sa ei soovi näppe kasutada, siis selleks on olemas ka spetsiaalsed seks-mänguasjad, millega eesnääret masseerida. Anuse lõdvestuseks ja naudingu suurendamiseks võid üheaegselt masseerida ka lingamit ja anust.
  • Aeglusta orgasmini jõudmist – Ära lase mehel orgasmi saavutada, kuigi see võib olla tema suur soov. Kui tunned, et ta on lähedal (kiirenev hingamine, oigamine, liigutused), siis aeglusta oma tegevust ja jätka alles siis, kui erutus on vaibunud. Võid kätega õrnalt silitada keha, tehes kätega silitusi ülakeha suunas. Mängi erutuse tõusu ja mõõnaga. See suurendab keha tundlikkust, vabastab pingeid ja aitab mehel kogeda naudingut ka ilma orgasmita. Tee seda mitu korda järjest. Sel hetkel võib erektsioon kaduda, kuid ära muretse. See ei tähenda, et ta ei naudiks puudutust. Kui alustad uuesti lingami massaažiga, kõvastub peenis. Samuti esimestel kordadel ei pruugi toimuda erektsiooni. Ka see on normaalne ja ei tähenda, et mees Sinu puudutust ei naudi. Tavaliselt möödub see paari kolme korraga.  Selline tegevus muudab mehe orgasmid veel võimsamaks, kauakestvamaks ja intensiivsemaks, lisaks aitab orgasme kontrollida ja enneaegset seemnepurset vältida. Lisainfot enneaegse seemnepurske vältimise kohta leiad ka siit.
lingam massaaž
Pilt: Canva

Kui mees tunneb, et on orgasmile liiga lähedal, siis vähenda survet peenisele. Samuti saad aidata vältida orgasmi saabumist, kui lased tal keskenduda oma hingamisele. Sügav kõhuhingamine aitab vähendada erutust.

Orgasmi saamine pole eesmärk

Tavalise lingami massaaži puhul pole orgasmi saamine eesmärk omaette. Oluline on sügav lõdvestus ja rahulolutunne.

Kui mees soovib orgasmiga lõpetada ja ejakuleerida, siis võite minna lingam massaaziga lõpuni või jätkata seksiga. Kõik oleneb tujust ja meeleolust. Pole ühtegi valet otsust või tegevust, kuulake iseend ja oma keha.

Peale massaaži võtke aeg puhkuseks. Las mees puhkab samamoodi nagu pärast tavalise massaaži saamist.

Regulaarne lingami massaaž aitab suurendada libiidot, vähendab stressi ja annab võimaluse enda ja oma partneri seksuaalseks avastamiseks. Lisaks on sellel ka tervendav mõju, kuna peenises ja selle ümbruses on palju piirkondi, mis tavaliselt tähelepanu ei saa. Sellise massaažiga saab pingeid vähendada, suurendada verevarustust suguelundites ja selle ümbruses ning parandada erektsiooni kestvust.

Kui soovid täpsemalt teada, kuidas oma mehele lingami massaaži teha siis liitu E-kursusega. E-kursusel saad detailse info, kuidas seda teha.

Loe e-kursusest lähemalt

Siin avaldatud info ja soovitused põhinevad üksnes nõustaja isiklikel kogemustel ega pruugi olla vastavuses teaduspõhise meditsiini teadmistega. Tegemist ei ole tervishoiuteenusega, vaid nõustaja isikliku kogemuse jagamisega. Nõustaja ei ole tervishoiutöötaja, ei oma meditsiinialast haridust ega saa hinnata seda, kas ja millist mõju avaldavad tema kogemustel põhinevad soovitused Teie organismile. Palun arvestage, et tervishoiuteenuse saamiseks, sealhulgas haiguse ja vigastuse ennetamiseks, diagnoosimiseks ja ravimiseks tuleb pöörduda arsti poole.