eesnäärme massaaž
Pilt: Canva

Eesnäärmemassaaž võib olla väga nauditav kogemus mehele, lisaks on sellel ka tervendav mõju. Eesnäärme teine nimetus võiks olla meeste G-punkt. Eesnääre asub pärakus u 5 cm kaugusel ja seda saab hõlpsalt stimuleerida sõrme või anaalse seks-mänguasjaga. Eesnäärmemassaaž on üks võimalus sekselu elavdamiseks ja voodis naudingute suurendamiseks.

Julgustan naisi oma meestele pakkuma eesnäärme massaaži. Eesnääre on organ, mis mängib mehe tervise seisukohast olulist rolli. Samuti saab mees endale ka ise teha eesnäärme massaaži.

Erinevad eesnäärme probleemid on keskeas meeste suurimad tervisemured. Olen lähemalt kirjutanud nii eesnäärmepõletikust, eesnäärme healoomulisest suurenemisest kui ka eesnäärmevähist.

Miks peaks tegema eesnäärmemassaaži?

eesnäärmemassaaž
November on meestekuu, kus põhifookuses on meeste tervis, ka eesnäärme teemad on tähelepanu keskmes. Pilt: Canva

Eesnääre on üks meeste erogeensetest tsoonidest. See piirkond on väga tundlik ning võib stimuleerides tekitada seksuaalse erutuse. Eesnääre mängib suurt rolli sperma tootmisel. Samuti selle masseerimine ejakulatsiooni ajal tekitab ka intensiivsema orgasmi.

Samuti on eesnäärmemassaaž tervist parandav ning alati ei pea seda piirkonda masseerima seksuaalse erutuse eesmärgil. Eesnäärmeprobleemid võivad meestel alata juba 30-40 aastaselt. Sel juhul on eesnäärmemasaaž üks viise, kuidas probleeme vältida või selle teemalisi muresid vähendada.

Probleemid on seotud eeskätt sellega, et eesnääre suureneb ja tekivad urineerimisprobleemid: kas tihe WC-käimine, öösiti urineerimise pärast ärkamine, tilkade kaupa urineerimine jne.

Eesnäärme tervis on otseselt seotud orgasmidega. Mida rohkem orgasme mees saab, seda parem on tema eesnäärme tervis, sest sel ajal teeb eesnääre tööd. Mida tugevam orgasm, seda sügavamaid kokkutõmbeid eesnääre teeb (lihased eesnäärme ümber). Iga ejakulatsiooni ajal osaleb see organ sperma ühe komponendi tootmises.

Kahjuks on tänapäeval see ikkagi mõne mehe jaoks tabuteema. Julgustan siinkohal lähenema mänguliselt. Katsetama ja proovima. Usaldava partneriga, suudab mees sügavamalt lõdvestuda. Tuleb vaid valehäbist üle saada.

Olulisel kohal on partneri nõusolek. Kui olete selle paarina selgeks rääkinud, võite tegeleda lõbusa osaga – katsetada sõrmedega või mänguasjadega ja lasta fantaasial lennata.

Kus asub eesnääre?

Eesnääre asub mehe anuses umbes 5 cm sügavuses. Anuse kaudu sisenemine on kõige otsesem viis eesnäärme stimuleerimiseks. Samuti saab teha massaaži kaudselt lahkliha kaudu, eriti kui anuse lihased on väga pingul ning mees ei soovi anaalselt massaaži. Selleks saad masseerida piirkonda, mis ulatub munanditest pärakuni. Selle vahel olevale alale peaksidki tähelepanu pöörama.

Partneri eesnäärme masseerimine

eesnäärme masseerimine
Öko kookosõli sobib ideaalselt masseerimiseks . Pilt: Canva

Et eesnäärmemassaaž oleks nauditav ja mees saaks antud kogemusest maksimumi juba esimesel korral, pööra järgmistele punktidele tähelepanu:

  • Looge lõõgastunud meeleolu. Süüdake küünlad, masseerige üksteist. See tõstab erutust ja aitab tulla peast ära keha tunnetusse. See kõik on oluline, et mees oleks valmis eesnäärmamasaažiks.
  • Hügieen on oluline. Pese käed põhjalikult. Kui Sulle tekitab võõristust palja sõrme kasutamine, siis kasuta kondoomi sõrmel või hoopis seks-mänguasja.
  • Lõika ja viili küüned, et vältida õrna naha kriimustamist või rebenemist pärakus ja selle ümbruses. Kui Sul on pikad küüned ja ei taha neist loobuda, siis kasuta parem seks-mänguasju. Ole kindel, et need on mõeldud, anusesse. Neil on laiem ots kui tavalistel mänguasjadel.
  • Kasutage palju libestit või õlisid, näiteks ökoloogiline kookosõli. See teeb kogu protsessi nauditavamaks ja väldid valu või ebamugavustunnet, mida kuiv hõõrdumine võib põhjustada.

Kokkuvõtvalt

Eesnäärme masseerimine võib olla väga nauditav kogemus, kui seda õigesti teha. See tugevdab mehe tervist ja parandab tema seksuaalset võimekust.

Lisaks võib selline masseerimine vähendada erektsioonihäireid, sest suureneb selle piirkonna verevarustus. Ka aitab see pidurdada eesnäärme suurenemist, mis on meeste põhimure alates 40-ndast eluaastast. Meeste tervena elatud aastad on olulised ja nende suurendamiseks, võib see olla üks lihtsamaid viise.

Kui soovid teada, kuidas oma mehele eesnäärme massaaži teha siis liitu E-kursusega. E-kursusel saad detailse info, kuidas seda teha.

Loe e-kursusest lähemalt

Siin avaldatud info ja soovitused põhinevad üksnes nõustaja isiklikel kogemustel ega pruugi olla vastavuses teaduspõhise meditsiini teadmistega. Tegemist ei ole tervishoiuteenusega, vaid nõustaja isikliku kogemuse jagamisega. Nõustaja ei ole tervishoiutöötaja, ei oma meditsiinialast haridust ega saa hinnata seda, kas ja millist mõju avaldavad tema kogemustel põhinevad soovitused Teie organismile. Palun arvestage, et tervishoiuteenuse saamiseks, sealhulgas haiguse ja vigastuse ennetamiseks, diagnoosimiseks ja ravimiseks tuleb pöörduda arsti poole.