yoni massaaž
Pilt: Canva

Yoni massaaž õpetab naisel end oma kehas mugavamalt tundma, sügavalt lõõgastuma ja mehel paremini tunnetama, mis tema armsamale meeldib.  Sest kõik inimesed on unikaalsed, nii nagu ka nende kehad, soovid ja unelmad.

Yoni massaaž on kui austusavaldus pühale üsale, kust me kõik oleme elu saanud. See on eriline ja püha paik. Nii nagu lingami massaaž on peenisele. Yoni tähendabki sanskriti keeles tuppe.

Massaaži eesmärgiks pole orgasmini jõudmine või hilisem sekusaalvahekord. Kui naine jõuab orgasmini, on see loomulik ja ilus. Kuid see ei peaks olemas eesmärk või suund, mis tiksub kuklas. Kõige olulisem on sügav lõõgastus ja rahulolu, mis massaažile järgneb.

Miks on yoni massaaž kasulik?

Yoni massaaž võimaldab mehel oma armsama keha tundma õppida aeglaselt ja sensuaalselt. Olla lihtsalt andja rollis, ilma midagi vastu ootamata. Naisele pakub massaaž võimalust lõõgastuda oma kehasse, ilma surveta olla täiuslik või vastata kindlatele kriteeriumitele. Aitab avastada naise kehal ergogeenseid tsoone, mille olemasolust ta pole teadlik.

Yoni massaaž aitab tõsta libiidot, vähendab menstruatsioonivalusid ja aitab valuliku vahekorra puhul. Kui naine ei koge orgasme, aitab massaaž läbi lõõgastuse ja oma keha armastama õppimise kaudu, kogeda orgasme.

Samuti aitab massaaž vabastada pingeid ja emotsioone, mida naised kipuvad vaagnapiirkonnas hoidma, seda isegi teadvustamata. Pingete põhjuseks võivad olla arusaamad, et seks on räpane ja midagi häbiväärset.

Yoni massaaž on kasulik kui naine on kogenud seksuaalset väärkohtlemist. Aeglane ja armastusväärne lähenemine aitab saada kehaga uuesti kontakti ja avastada seksuaalsuse uued sügavad tahud, mille olemasolust naine isegi teadlik pole.

Kas Yoni massaaži eesmärk on orgasm?

yoni massaaž
Pilt: Canva

Lihtne ja kiire vastus on, et EI – orgasm pole eesmärk omaette. Kui naine saab orgasmi või isegi multiorgasme, on see suurepärane, kuid kindlsti pole see massaaži eesmärk, mille poole pürgida. Paljude naiste jaoks on yoni massaaž pigem terapeutiline ja emotsionaalne kui seksuaalne. Usaldus protsessi suhtes on väga oluline.

Keskenduda oma keha aistingutele, oma emotsioonidele ja tunnetele, võib see olla sügavalt tervendav.

Kuidas teha yoni massaaži?

  1. Lasel naise lõõgastuda. Ta võib esmalt käia soojas vannis või dušši all – tee kõik, et tal oleks hea. Alusta hommikut juba sellega, et hoolitsed naise eest ja  lased tal argimuredest puhata. Loo rahulik meeleolu. Kasuta toas hämarat valgust, nt küünlaid, mõnus lõhn aroomilambis – mõtle, mis su naisele meeldib ja sobib, et ta tunneks lõõgastust.
  2. Alusta üldmassaažiga – kasuta palju õli ja masseeri nii selga, tuharaid, kõhtu, ülakeha, s.h ka rindu, kuid algul ära puuduta rinnanibusid. Las ta keha harjub puudutusega ja erutub aeglaselt. See valmistab teda ette yoni massaažiks.
    tupemasasaaz
    Pilt: Canva
  3. Üldmassaaži kestvus võiks olla vähemalt 1h. Edasi liigu ta yoni suunas, kuid ära veel kliitorit puuduta. See aitab äratada kogukeha tundlikkust. Alusta väliste häbememokkade masseerimist. Tee kõike aeglaselt ja  armastava tähelepanuga. Seejärel võid näpu(tega) liikuda aeglaselt ja õrnalt ta yonisse. Detailsema info, kuidas yoni massaaži teha leiad, kui liitud e-kursusega.

Kus on naiste G-punkti asukoht?

Teadlased vaidlevad siiani, kas naistel on G-punkt olemas või mitte. Igatahes on pajudel naistel erogeenne tsoon, mille masseerimine tekitab erakordset mõnu.

yoni massaaž
Pilt: Canva

Naiste maagiline G-punkt asub tupes ja selle leidmine polegi nii keeruline, kui võiks arvata. G-punkti puudutamiseks peab kõverdama kaks sõrme ja need tuppe libistama. Tupekanali ülaosas on umbes 2 cm kuni 8 cm tupeavast kaugusel olev kurruline ala, mida masseerides tekitab naisele erakordset mõnu.

Kui varem pole seda punkti puudutatud, siis võib G-punkt olla nn. uinunud olekus. Ehk alguses ei pruugi see punkt olla tundlik. Tundlikkuse äratamiseks, on see vajalik õrnalt lahti masseerida. Seda saab lihtsalt masseerida, kui teha kõverate sõrmedega enda poole “kutsuvaid” liigutusi. Samuti teha ka rütmilisi liigutusi, samal ajal kliitorit masseerides.

Selliselt naist puudutades, õpid sa tundma oma kallima keha. Küsi ka tagasisidet ja julgusta teda rääkima, mis talle meeldib ning talle naudingut pakub.

Kokkuvõtvalt

Yoni massaaži ei lõpeta alati orgasm. Massaaži eesmärgiks on pigem kontakti saamine oma kehaga, ergogeensete tsoonide tundmaõppimine ja emotsionaalne tervendus. Selle tagajärjel võivad suureneda kehalised naudingud, mille tulemusena võib järgneda orgasm. Mees on siin andja rollis, ilma midagi vastu ootamata. Kõige olulisem on siin naise heaolu ja sügav usaldusse lõõgstumine. Kui sellele järgneb seksuaalne akt, läbi loomulikkuse ja mõlema soovi, siis on see ilus lõpetus massaažile. Kuid kindlasti mitte eesmärk omaette.

Kui soovid teada, kuidas yoni massaaži teha siis liitu E-kursusega. E-kursusel saad detailse info, kuidas seda oma partneri peal läbi viia.

Loe e-kursusest lähemalt

Siin avaldatud info ja soovitused põhinevad üksnes nõustaja isiklikel kogemustel ega pruugi olla vastavuses teaduspõhise meditsiini teadmistega. Tegemist ei ole tervishoiuteenusega, vaid nõustaja isikliku kogemuse jagamisega. Nõustaja ei ole tervishoiutöötaja, ei oma meditsiinialast haridust ega saa hinnata seda, kas ja millist mõju avaldavad tema kogemustel põhinevad soovitused Teie organismile. Palun arvestage, et tervishoiuteenuse saamiseks, sealhulgas haiguse ja vigastuse ennetamiseks, diagnoosimiseks ja ravimiseks tuleb pöörduda arsti poole.