Mida naised voodis tahavad? See on olnud läbi ajaloo kirgi küttev teema. Kuna mind on huvitanud meeste, naiste seksi- ja suhteteemad juba ammu, siis uurisin seda veidi lähemalt. Selleks koostasin Eesti naiste seas küsitluse ja sain vastuse ligi 140lt õrnema soo esindajalt. Nüüd jagan neid ka sinuga.

140st vastajast 53 peab kõige olulisemaks, et mees teda väärtustaks, kuulaks teda ja arvestaks temaga. Ehk siis, kui näed tänaval 3 naist, siis vähemalt ühe jaoks on seksi juures kõige olulisem, et sa austad, hindad teda ja pakud talle turvatunnet.

28% naistest hindavad hellust, lähedust, õrnust ja rohkeid puudutusi. 18% naistest soovivad, et mees kütaks neid aeglaselt ja pika eelmänguga üles ja 20% naistest tõi esile kindla soovi rahuldust saada.

Mehed, suurus pole oluline

Huvitav on see, et mitte üksi naine ei tõstnud peenise suurust eraldi esile ja vaid 2 naist tõid esile mingisuguse kindla poosi. Ehk, mida naised voodis tahavad? Selgub, et kui kõik muu on paigas, ei ole oluline suurus ega ka poos. Seda on hea teada.

Kui küsida, kuidas hindad meeste teadmisi naise seksuaalsusest 10 punkti skaalal, siis vastus on 5,8. Mehed hindavad naiste teadmisi 5,9 vääriliselt. Täiesti võrdne värk, kuigi arenguruumi veel on mõlemal osapoolel.

Kui küsida, mida mehed arvavad, et naised tahavad siis siin läheb põnevamaks. Mul on 95 mehe arvamus sel teemal.

Kui naistest hindas turvatunnet pea iga teine naine siis kõigest 15% meestest arvas, et naised seda tahavad. Pikema eelmängu märkis ära 15 meest. 30 meest arvas, et naine vajab hellust. Oli ka mehi kes arvasid, et naised kasutavad seksi manipulatsiooniks või siis laste saamiseks. 4 meest leidsid, et naine tahab kirge ning 5 meest, et naine tahab tähelepanu. Huvitav on see, et meeste puhul joonistus välja selge erinevus naudingu ja seksi vahel.

Osa mehi arvab, et naise eesmärk on seks, kirjutamata lahti, kas see tähendab orgasmi või midagi muud. Naudingut ja orgasmi pidas oluliseks 14 meest. Ning oli ka neid, kes arvasid, et naised tahavad seksi osas teada seda, mida mehed tahavad. Neid äärmuslikke oli aga vähe, alla 5% kogu vastustest.

massaaž

Millistel teemadel soovivad mehed ja naised koolitusi?

Kui küsida, milliseid seksuaalsust puudutavatel teemadel koolitusi naised ise vajavad, siis palju vastuseid tuli seoses massaažiga. Mina leian, et tehnika pole siin väga oluline. Iga inimene on indiviid, oma hoolitsust vajavate kohtadega. Need tehnikad peavad sündima vastastikuse koostöö käigus, mitte kellegi suvalise teoreetiku juhiste järgi. Olen kirjutanud yoni massaažist, eesnäärmemassaažist ja lingami massaažist veel eraldi lähemalt.

Kui inimene teeb midagi raamatutarkuse põhjal, siis sel ajal lülitab ta loovuse välja, muutub masinaks. Võib-olla mõnele see meeldib, aga minule on tähtis, et päris inimene loovalt minu kallal toimetaks. Vajalik on ainult piirid enne kokku leppida, eriti kui suhe on veel päris värske.

Kui lugeda meeste soove koolituste osas, siis jääb silma samuti massaaž, soov teada kuidas voodis kauem vastu pidada, tantra ja soov teada, kuidas naisi paremini rahuldada.

Viimases osas ütlen nii palju, et kinnise naisega ei oska ka parimate tööriistadega mees midagi teha. Samas lahtise, endaga kontaktis oleva naise viib ka ilma erioskusteta mees seitsmendasse taevasse. Miks? Sest kõik asub kahe kõrva vahel.

Kui võtta endale vastutus teise orgasmi saamise eest, siis on see väga suur pinge. See ei tähenda, et mees peaks olema egoist. Aga selline olukord, kus mees võtab selle oma pühaks kohustuseks ning naine on kinni ja midagi ei tee, lõppeb mehele stressiga. Koostöö on siin lahenduseks.

Seks algab peast ja kopeerimine ei tööta

Veel jäi silma soov teada, mida naised meestelt ootavad. Seks ei ole vaid rinnad ja vagiina. Seks algab ülevalt alla ehk siis peast, kõrvadest, silmadest, kaelast. 12 naist 140st arvas nii. Samuti 12 naist arvas, et naine on erinev, teda tuleb õppida tundma. Copi-paste siin ei tööta ja sellepärast ei ole mõtet ka erilisi tehnikaid kursustelt ega raamatutest otsida. See, kellega tehnikat õppida on sinu partner. Piisab, kui on elementaarsed teadmised naise ja mehe olemusest ning eripäradest.

Väga paljud naised soovitavad meestele suhtlemist. Räägi, mis sulle meeldib ja küsi, mis talle meeldib. Avatud suhtlus on kõige alus. 29 naist andis sellise soovituse.

Veerand naistest pidas oluliseks ära märkida, et eelmäng on oluline ja oskus leida aega. Kiirustades ei jõua kuhugi, naised vajavad aega. Seega mehed pikendage eelmängu ja treenige ennast voodis kauem vastu pidama.

Alljärgnevalt mõned vastused küsimusele: Mida naised voodis tahavad?

 • Anna aega, ole valmis kuulama ning soovidega arvestama. Kõik ei ole nii nagu oli eile – iga päev on uus.
 • Võtke aega ja ärge eeldage, et alati midagi juhtub. Ühtlasi ka naised väsivad õhtuks ära, nii et pole mõtet jätta seksuaalsed tegevused öö peale. Ja vabalt võib hakata päeval juba tegema vihjeid või hakata oma naist “sebima”, meeleolu tulekski enne luua, kui päris tegevus pihta hakkab.
 • Rääkige ja te saate kõik mida iganes soovite.
 • Naistel liigub tunne valdavalt ülevalt allapoole, naha puudutamine oluline. Pikk nauditav eelmäng võib olla parem kui kiire lühike orgasm. Naised mõtlevad seksist rohkem kui mehed arvavad. Näevad seda romantiseeritult igal pool.
 • Selleks olekski, mehed ärge rapsige, rahulikult, sex on nauding ja selleks võtke aega,märgake, kuidas naine mingite puudutuste ajal end tunneb. Ja mõistatama ei pea, väga positiivne on küsida , kuidas kaaslasel oleks parem.
 • Julge näidata oma emotsionaalselt õrnemat poolt, ole tõeline sina ise, üdini aus ja avatud oma tunnetes ja soovides. Mõista, et naine tahab seda kõike kuulda.
 • Seks ei ole eraldiseisev tegevus, naine tahab ja vajab vaimset sidet mehega, et täielikult alistuda ja nautida. Hellus enne ja pärast seksi on väga oluline
 • Kuula, vaata, õpi, jäta meelde, jälgi. Kindlasti ära tunne end ohustatult, kui mõni mänguasi leiab tee magamistuppa. Ole enesekindel.
 • Seks võiks olla pigem nagu maraton, kus keskendutakse teekonnale, mitte nagu sprint kus võitjaks on see, kes esimesena lõppu jõuab.
 • Suurus päriselt pole oluline. Oluline on ikkagi mees selle taga kogu pühendumisega.
 • Kõige erogeensem piirkond on naise aju
 • Kõige suurem seksuaalorgan on naise aju. Yoni massaaž on naise “kõvaketta puhastus” (tasub õppida) Mees küsigu või uurigu naiselt välja, milline on naise armastuse keel (vajadused). Soovitan lugeda raamatuid, kuulata podcaste.
 • Et seksuaalsus algab peast, sellepärast on oluline kõik eelnev, mida mees enne seksi teeb. Siis jõuab naine vaimselt seksuaalsele tasandile ja mees saab suure kire ja naudingu osaliseks.
 • Ärge jätke kõiki majapidamistöid naise kaela, aidake ja tehke koos tööd ära, siis jääb rohkem aega varakult õiget meeleolu luua, vallatuid vihjeid teha ja tasapisi hellitades seksini jõuda.
 • Meile meestele meeldib kindlus ja süsteem aga naiste puhul see tihti ei tööta. Spontaansust on vaja. Ja unustada kõik juhised ning lähtuda hetkest.

Kokkuvõtvalt: Mida naised tegelikult tahavad?

Mida naised soovivadNaine tahab ennast naisena tunda. Tunda, et teda hinnatakse ja väärtustatakse. Naised on olnud varasemalt meestega võrreldes teisejärgulised ja vähem olulised. Mõnedes kultuurides on see ka praegu nii. Aga see tuleb lõpetada, et naine saaks ennast mehe kõrval turvaliselt tunda ja avaneda.

Naist on vaja kuulata ja tema soovidega arvestada. Kui mees soovib rohkem seksi, siis on tal vaja naise vajadustega arvestada ning aega varuda ka eelmänguks. Teadvustada, et naise erutamine käib suunaga ülevalt alla (ajul on väga oluline roll) ja õppima voodis kauem vastu pidama.

Seega tunne huvi oma naiste tegemise vastu, hellita, aita teda. Nii on naine puhanum ja see kõik saab tasutud suurepärases voodielus.

Kui Sind huvitab kuidas voodis kauem vastu pidada, siis olen loonud e-kursuse kus muuhulgas õpetan, kuidas Sa saad vaagnapõhjalihaseid treenida ja neid kasutada orgasmi edasilükkamisel. Samuti õpetan Sulle yoni massaaži tegemist.

Loe e-kursusest lähemalt

Siin avaldatud info ja soovitused põhinevad üksnes nõustaja isiklikel kogemustel ega pruugi olla vastavuses teaduspõhise meditsiini teadmistega. Tegemist ei ole tervishoiuteenusega, vaid nõustaja isikliku kogemuse jagamisega. Nõustaja ei ole tervishoiutöötaja, ei oma meditsiinialast haridust ega saa hinnata seda, kas ja millist mõju avaldavad tema kogemustel põhinevad soovitused Teie organismile. Palun arvestage, et tervishoiuteenuse saamiseks, sealhulgas haiguse ja vigastuse ennetamiseks, diagnoosimiseks ja ravimiseks tuleb pöörduda arsti poole.