Mida mehed voodis tahavad? Võib-olla oled sõpradega või sõbrannadega sel teemal arutlenud ja jõudnud tõdemusele, et neile piisab ainult seksist. Mõnikord võib see nii olla, kuid ka meestel on omad soovid ja ootused, mis võivad Sind üllatada.

Viisin läbi küsitluse Eesti meeste hulgas ja uurisin nende käest, mis on neile naiste puhul oluline ja mida nad sooviksid öelda naistele anonüümselt. Peamine eesmärk oli uurida, mida mehed voodis tahavad? Sain üle 100 mehe käest väga harivaid ja asjalikke vastuseid, arutelusid, mida tahan ka Sinuga jagada. Sarnasele küsitlusele ootasin vastuseid ka naistelt, selle kohta saad lähemalt lugeda siit.

Kui küsida meestelt, mida nad seksiga seoses soovivad, siis pea 2/3 meestest tõid välja traditsioonilise seksi, rahulduse, orgasmi, intiimsuse, suuseksi, naudingu. Mainiti ka puudutusi, emotsionaalset kohalolu, silma vaatamist, tunnetega seksi, kuid seda palju vähem. Mõni mees arvas, et meestele ongi olulisem füüsiline rahuldus ning emotsionaalne mitte nii väga.

mida mehed voodis tahavad

Mida meeste arvates naised soovivad?

Kui küsida meestelt, mida nende arust naised tahavad, siis siin oli vastused palju eriilmelisemad. Võib-olla polegi naistest nii lihtne aru saada, sest ka mõni mees jäi sellega hätta. Nii toodi välja näiteks, et naised tahavad lapsi, kestvat potentsi, suuremat peenist ja rohkem raha, mesijuttu. Need olid õnneks ainult mõned üksikud arvamused.

Üle poolte meestest, 64 tükki tõid esile, et naised soovivad eelmängu. Veerand meestest toob välja ka helluse ja erinevad hellitused. Ka mainiti lähedust, orgasmi ja vastupidavat meest.

Kui küsida, kuidas mehed hindavad naiste teadmisi meeste seksuaalsusest 10 punkti skaalal, siis oli selleks 5,9. Mis on üle keskmise, seega okei saavutus, kuigi arenguruumi veel on.

mida mehed voodis tahavad

Tee mehele seda, mida sa tahad, et sulle tehakse

Üllatavalt palju mainiti sellist mõtet, et tee mehele seda, mida Sa tahad, et Sulle tehakse. Sellele mõttele oli erinevaid sõnastusi nt: Mees, kes saab tähelepanu samuti nagu ka naine, on hea armastaja, Ole kui macho tahes, mehed soovivad saada täpselt sama kohtlemist, mida naised jne. Samuti soovivad mehed ausalt rääkida, nad soovivad naiselt konkreetseid vastuseid ja näpunäiteid, kuidas naisel võiks voodis parem olla. Mehed ei oska mõtteid lugeda! Ka mainiti, et naised võiksid olla aktiivsemad ja ise initsiatiivi üles näidata.

Milliste teemade kohta sooviksid mehed rohkem infot?

Mehed läbiksid koolituse yoni massaaži, naise tundmaõppimise, naisele orgasmi tekitamise kohta. Käis läbi ka mõte, et nii loomulikes teemades pole koolitust vaja. Mõnes mõttes võib see õige olla, sest iga inimene on indiviid ning kõik soovitused ei saa sobida kõigile. Universaalseid lähenemisviise pole olemas. Oluline on enda keha tundmaõppimine ja seeläbi näiteks partneri harimine. Mehed soovivad uuringu järgi üllatavalt palju oma partneriga suheldes teada saada, mis neile meeldib. Seega ärge kartke rääkida, mis meeldib ja mis mitte.

Mõned vastused küsimusele: Mida mehed voodis tahavad?

 • Füüsiliselt ja vaimselt atraktiivset partnerit, kellega on hea energeetiline klapp ja avatus.
 • Saan rääkida ainult enda eest. Arvan, et mehed tahavad seksist mängulisust, soov panna naine seksi nautima, sealjuures saada ka ise seksuaalne nauding.
 • Head seksi, et ka naine jääks rahule.
 • Mina ei üldistaks nii mehi. Inimesed on erinevad ja seetõttu on ka tahtmised erinevad. Isiklikult tahan seksist saada maksimaalset naudingut tänutäheks selle sama pakkumise eest.
 • Vallutada, saavutada, vahekord ja partner nagu trofee on stereotüüpsed lähenemised. Tegelikult tahavad ka mehed kontakti ja lõdvestust ja lähedust.
 • Veidi vanemad mehed tahavad ka naisele naudinguid pakkuda ja seejärel ise saada, nooremad/algajad ei oska naisele mõelda, tahavad eelkõige ise naudinguid.
 • Mehed tahavad vallutada. Näha naist saamas orgasmi.
 • Et ärgu arvaku, et mehel pole nibusid ja g-punkti. Mõlemad on ja töötavad.
 • Mehed ei taha ainult orgasme läbi xyz-tehnikate. Nad tahavad turvatunnet, lugupidamist, mõistmist, lähedust, hoolimist ja armastavat puudutust… mehe küllaltki individuaalset seksuaalsust saab mõista, kui suhelda. Naine luba mehel sind tundma õppida ja suhtle julgelt!
 • Naised võiks ka rohkem initsiatiivi üles näidata ehk mees tunneks, et teda ihaldatakse.
 • Naine võiks olla oma soovide suhtes rohkem vokaalsem ning konkreetsem, öeldes oma mehele mida ta tahab ning millal ta seda võiks teha.
 • Mehed on mõneti nagu naised ja vajavad samuti eelmängu ning käima tõmbamist tihtilugu.
 • No, et ka mehed vajavad eelmängu veidi pikemalt ja vajavad, et naised tuleksid meeste fantaasiatega kaasa.
 • Kõik, mis meeldib sulle võib meeldida mehele.
 • Mehed tahavad rahuldust voodis, et naised ka asja vähe vabamalt ja vahel ka karmimalt võtaks.
 • Mina soovin, et partner vaataks minule silma.
 • Ma arvan, et emotsionaalne ja vaimne kohalolek on eluliselt tähtis.
 • Minu arvates on elus erinevad etapid, ning nendel etappidel, juhul kui muidugi ennast märgata ja olla teadlik, tahavad mehed erinevaid asju. Nooremas eas ehk võimalikult kõva seksi, küpsedes ja ka vaimselt arenedes, tahaks rohkem mõista naiste olemust, ning kuidas suuremate naudingute nimel ennast avardada.

mida mehed voodis tahavad

Mida siis mehed tahavad?

Meeste vastuste järgi saab selgeks, et alati ei kehti ütlus naised on Veenuselt ja mehed on Marsilt. Mõlema uuringu järeldustega tutvudes selgub, et meestel ja naistel on päris palju ühisosa. Nimelt nad soovivad seksi, mis pakuks mõlemale poolele rahuldust. Ka mehed hindavad puudutusi, eelmängu, mõistmist. Kuigi esmajärjekorras on enamustele meestele tähtsaim füüsiline rahuldus, siis pikemas suhtes soovivad nad samamoodi kõike seda, mida  naised – omavahelist vaimset sidet, kirge ja lähedust. Meestele on samuti oluline, et naine naudiks vahekorda ja oleks seksi ajal 100% kohal. Seega märka oma meest ja hellita teda vahetevahel samamoodi nagu soovid, et Sind hellitatakse.

 

Kui soovid täpsemalt teada, kuidas Sina, naisena, saad aidata oma meest, siis liitu E-kursusega. E-kursusel saad detailse info, kuidas viia ühine voodielu täiesti uuele tasemele.

Loe e-kursusest lähemalt

Siin avaldatud info ja soovitused põhinevad üksnes nõustaja isiklikel kogemustel ega pruugi olla vastavuses teaduspõhise meditsiini teadmistega. Tegemist ei ole tervishoiuteenusega, vaid nõustaja isikliku kogemuse jagamisega. Nõustaja ei ole tervishoiutöötaja, ei oma meditsiinialast haridust ega saa hinnata seda, kas ja millist mõju avaldavad tema kogemustel põhinevad soovitused Teie organismile. Palun arvestage, et tervishoiuteenuse saamiseks, sealhulgas haiguse ja vigastuse ennetamiseks, diagnoosimiseks ja ravimiseks tuleb pöörduda arsti poole.